registrace se slevou

Rigo Úvod »Záchranářské práce » ZVÍŘATA Z ÚTULKŮ / nástěnka » Rigo0 KčSOUČASNÁ CENA Rezervace prohlídka

0 zákazníků 70 dnů do konce 1 ksRigo

Bohužel se nám Rigo zase vrátil z adopce, je to již po třetí. Tentokrát byl přivezen MP, s překousnutým vodítkem. Za chvíli si pro něj přišli náhradní majitelé, ale nakonec jsme se domluvili, že zde Riga nechají, protože na něho nestačí. Rigo je paličák a energický pes, který není vhodný jen tak pro někoho. Nikdy z něho nebude pes, který poslechne na slovo, má svoji hlavu. Je milý a přátelský, ale hodí se jen k aktivním lidem s domkem a zahradou, bez dalších zvířat. Jeho nová rodina ho musí brát takovýho jaký je a naopak jeho vlastnosti-jako je třeba temperament, nezávislost atd. brát jako klad.

 

Podrobný popis

Tak Riga nám opět přivezla městská policie, poté, co se toulal na jednom místním sídlišti. Ihned jsme kontaktovali majitele, kteří si ho brali z útulku v srpnu, ale bylo nám divné, co dělal v Chomutově, když byl osvojen do Loun. Nakonec se vše vysvětlilo-majitelé dali Riga jiným lidem do Chomutova, kterým buď  utekl nebo ho vyhodili. Byl u nich sotva pár hodin a asi tři hodiny poté, co jim ho mahitelé dali se již toulal venku a byl přivezen sem. Tohle nikdy nepochipim. A proč se Riga jeho majitelé, kteří ho měli přes půl roku zbavili? No prý alergie-celkem zvláštní, že by to řešili po půl roce. Alergie by se projevila ihned. Měli možnost ho vrátit zpět, ale místo toho ho za půl roku dají neznámým lidem. O kterých neví vůbec nic, dokonce ani jméno. Dále to není třeba dále asi komentovat. Doufáme, že Rigoušek najde brzy do třetice skvělý domov, ve kterém zůstane již na pořád.

Rigo byl po měsíci vrácen zpět do útulku z bytových důvodů, doufáme, že brzy najde nový domov, kde zůstane už na pořád.

Rigo je cca rok a půl starý kříženec barváře, do útulku ho přivedl majitel s tím, že odjíždí do ciziny a nemnůže si psa vzít s sebou, nakonec jsme se dozvěděli že psa má adoptovaného z jiíného útulku 2 měsíce, tak jsme ho odkázali ať psa vrátí zpět. Ovšem majitel si poradil jinak, druhý den vysadil Riga před útulek a ujel mu. Rigovi jsme zkoušeli načíst čip a zjistili jsme, že má čip píchnutý v Itálii, nic jiného jsme nedohledali, proto hledáme Rigovi nový domov, kde snad zůstane již na pořád. Rigo hje hodný, milý, ale aktivní pes, vhodný do mladé aktivní rodiny. Nový majitel musí počítat s tím, že Rigo bude potřebovat spoustu pohybu a zaměstnání, poté to bude společník k nezaplacení. Vhodný k domku se zahradou, stravlým přístupem dovnitřb domu nebo do bytu. Kvůli krátké srsti nedoporučujeme k trvalému pobytu venku. Riga nedoporučujeme k jiným zvířatům.
Pes bude vydán pouze do dobrých rukou, očkovaný, čipovaný a odčervený. K adopci je potřeba platný OP, vlastní obojek a vodítko. Psí útulek Chomutov, Beethovenova 5407 (za hřbitovem)
Email: psiutulek-chomutov@seznam.cz
Tel.: 732/248 960
 

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)


Hodí se k dětemVhodný pro

  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele 

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne