registrace se slevou

Brother MFC-J200 (tisk,kopírka, skener, fax,ADF),USB+WiFi Úvod »Elektronika » Brother MFC-J200 (tisk,kopírka, skener, fax,ADF),USB+WiFi5 100 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 4947Skladem u dodavatele

0 zákazníků 8 dnů do konce 8 kg 4 ksBrother MFC-J200 (tisk,kopírka, skener, fax,ADF),USB+WiFi

Tikásna MFC-J200 ušetří peníze prostřednictvím nízkonákladových vysokokapacitních kazet, zaujme faxem, automatickým podavačem dokumentů a bezdrátovým WiFi připojením. Velkoobjemový kazetami se nemyslí jen o trošku víc než bývá standardem.

Popis produktu: 

Tikásna MFC-J200 ušetří peníze prostřednictvím nízkonákladových vysokokapacitních kazet, zaujme faxem, automatickým podavačem dokumentů a bezdrátovým WiFi připojením. Velkoobjemový kazetami se nemyslí jen o trošku víc než bývá standardem. Nová černá kazeta vydrží až 2400 stran a každá z barevných až 1300 stran. S inkoustem se neplýtvá, a tak je každá barva oddělena vlastní kazetou. Vyměníte tedy vždy jen tu, která zrovna došla. Toto multifunkční centrum splní požadavky podniků na objem tisku i na nízké provozní náklady.

Přes WiFi obslouží více uživatelů a lze si stáhnout aplikaci na telefon či tablet aplikaci pro tisk a skenování. Místo čekání radši využijte svůj čas efektivněji. Automatický podavač dokumentů (ADF) umožňuje bezobslužné skenování, kopírování a faxování vícestránkových dokumentů snadno a rychle. Založte až 20 stran A4 a nechte ho pracovat na digitalizaci. Laminátové Piezo tiskové hlavy Brother minimalizují poškození hlavy, čímž zvyšují životnost stroje.

 

Parametry:  

 
PARAMETRY A SPECIFIKACE 
Tisková technologie  Barevná inkoustová
Maximální formát  A4
Rozlišení tisku (v dpi)  6000 x 1200
KONEKTIVITA 
Rozhraní  USB, Wi-Fi
Čtečka paměťových karet  Ne
TISK 
Rychlost černého tisku  27 str./min
Rychlost barev. kopírování  3 str./min
Rychlost barevného tisku  10 str./min
Oboustranný tisk (duplex)  Ne
SKENER 
Skenovací prvek  CIS
Max. velikost předlohy  A4
Optické rozlišení skeneru v dpi  1200 x 2400
Automatický podavač dokumentů  Ne
Fax  Ano
Podpora OS  Win XP, Vista, W7, W8, W10, Mac OS X
Hmotnost (kg)  8
Spotřeba při provozu (W)  16
Spotřeba pohotovost (W)  3
Kabel  Balení neobsahuje USB kabel.
Spotřební materiál  Součástí balení je alespoň startovací sada tonerů/inkoustů.