registrace se slevou

(60minut) Zážitek na leteckém simulátoru AIRBUS A320 Úvod »Nezařazené » (60minut) Zážitek na leteckém simulátoru AIRBUS A3202 999 KčSOUČASNÁ CENA Voucher k dispozici

0 zákazníků 39 dnů do konce 10 ksStaňte se pilotem našeho plně funkčního leteckém simulátoru dopravního letadla Airbus A320

V úvodu zážitku budete naším instruktorem během 15 minut uvedení do kokpitu a seznámeni se vším důležitým, co budete potřebovat pro ovládání letounu. Poté se již stanete kapitánem Airbusu A320 po dobu, kterou jste si vybrali.

 

 

 

 

Cena zahrnuje: dobu strávenou v kokpitu s instruktorem + 15 minut předletové přípravy – seznámení s ovládáním simulátoru a základními funkcemi důležitých systémů letadla (doba předletové přípravy a nezapočítává do doby letu).
Ceny jsou platné pro 1 osobu.

Letecký simulátor – FlySim.cz
Jaselská 561/34
160 00 Praha 6-Bubeneč

Telefon: +420 739 544 181
E-mail: info@flysim.cz

GPS: 50.0988050N, 14.4006511E

Váš zážitek umocní 180° panoramatická projekce a speciální vibrační systém, díky kterému budete vnímat nerovnosti povrchu, zasunutí podvozku, turbulence nebo dosednutí na přistávací dráhu.

Záleží pouze na Vás, zda si vyberte provedení celých okruhů nad letištěm, nebo pouze opakovaný nácvik startů a přistání, případným zájemcům nasimulujeme i některou ze závad, například selhání nebo požár jednoho z motorů. Můžete si vyzkoušet i celý let od stojánky ke stojánce. Pod vedením našeho instruktora můžete postupně oživit všechny systémy letounu, provést start motorů, zadat všechny potřebné údaje do palubního počítače, připravit letoun na start. Rádi Vám také předvedeme, jak je toto moderní dopravní letadlo chráněno proti chybám pilota... Vše závisí jen na vašem výběru.

Pro váš let si můžete zvolit téměř jakékoli letiště světa ve standardním provedení, vřele však doporučujeme některou z našich prémiových destinací, zpracovaných v profesionální kvalitě (např. Praha - Letiště Václava Havla, Vídeň – Schwechat, Salzburg – letiště W.A.Mozarta, Innsbruck - Kranebitten, Linz, Londýn – Heathrow, Stansted, Gatwick, Manchester, Birmingham, Zurich, Ženeva – Cointrin, Hong Kong – Kai Tak, Rio de Janeiro – Santos Dumont/Galelao Intl., Sao Paulo, Fortaleza, Salvador, Curitiba, Dubai Intl.,, Catania Fontanarossa, Reggio Calabria, Cagliari Elmas...)

Součástí zážitku na leteckém simulátoru je i občerstvení nealkoholickým nápojem na našem baru.

Doplňující infomace
Doprovod je možný, max. počet osob 5, děti do 15 let pouze v doprovodu dospělé osoby, která není přímým účastníkem zážitku.

Fotografování a filmování je povoleno bez příplatku.

Vstup do simulátoru je povolen samostatně osobám starším 18ti let, osoby ve věku 15-18 let musí mít doprovod další dospělé osoby.
Vstup je zakázán osobám pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek.

Upozorňujeme, že prostory našeho leteckého simulátoru jsou nekuřácké.

Hmotnost pilota je omezena na max. 125 kg.


 Turnaje slevv naší nabídce naleznete více jak 400 slev

(30 minut) Zážitek na leteckém simulátoru AIRBUS A320
(30 minut) Zážitek na leteckém simulátoru AIRBUS A320 39 dnů | 10 ks | Jižní Čechy, Šumava 1 799